İOS 14 İçin Güncel tweak listesi

Appsyncunified olmadan deb dosyalari yukleyemiyor muyuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Yüklenir.Bütün tweaklar deb uzantılıdır zaten.İpalar ise orjinal haliyle imzalıdır,appsync korsan imzalıyor bir şekilde.Onun için korsan IPA uzantılı uygulamalarda lazım oluyor Appsync.

Yüklenir.Bütün tweaklar deb uzantılıdır zaten.İpalar ise orjinal haliyle imzalıdır,appsync korsan imzalıyor bir şekilde.Onun için korsan IPA uzantılı uygulamalarda lazım oluyor Appsync.

Yani appsync olmadan sadece altstore ile su anda deb kurabiliyoruz. Oylemi?

Altstore appcake gibi birşey ise onu kurmak icin appsync e ihtiyacın var zaten,içindekiler önemli değil.

merhabalar, folatingdockplus - boxy, homeplus beta, midevice ve springtomize cydia tweakleri vardı hiçbiri uyumlu değil alternatif tweakler varmı konu hakkında desteğinizi bekliyorum.

arkadaslar aylardan beri dvirtualhome u ios 14.3 de sorunsuz kullaniyordum ancak simdi calismamaya basladi. Son tweakleri kaldirdim fakat yine calismiyor. Bu tweak e alternatif baska tweak var midir? Tesekkurler.

uygulamaların içindeki reklamlara karşı veya ipade özel tweakler önerebilir misiniz?

Günaydın. Localiapstore13 yükledim görseldeki olay oluyo diğer uygulamalarda satın alınamadı falan diyo hangi repodan hangi tweak’i yüklemam lazım ?

Ekli dosyalar

• E9C3853D-4E21-4079-AC6B-5DD06C764196.jpeg
    E9C3853D-4E21-4079-AC6B-5DD06C764196.jpeg
    393.2 KB · Görüntüleme: 61
İos güncellemlerini kapatma varmı

Flame tweakinde seçenekler görünmüyor; nedenini bilen var mı?
5510616b2a1a99588af6b119b75d4ac2.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

- best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

Yeni Konular

Geri