İOS 14 İçin Güncel tweak listesi

öncelikle herkese merhabalar jeilbreakte çok yeniyim call recorder arıyorum nasıl yapabiliriz?

• Like
Tepkiler: MGT
herkese merhabalar, bir uygulamanin internet baglantisini kesmek icin bir tweak var mi? conditionalwifi, networkdisabler tarzi

herkese merhabalar, bir uygulamanin internet baglantisini kesmek icin bir tweak var mi? conditionalwifi, networkdisabler tarzi
netkillul diye bir tweak vardı yanlış hatırlamıyorsam ona bak istersen

• Kalm
  • Keyboard Accio
  • KillX Pro
  • Kleidaria
  • Laetus
  • LetMeBlock
  • LetMeDecline
  • Lifeguard
  • LowBatteryBanner
  • Magma Evo
  • Mega UHB IPv4 Only — iOS 9/10/11/12 — MUHB IPv4 (Mega Untrusted Hosts Blocker
  • MobileGoose
  • MoreFrequentlyUsedEmojis
  • NewTerm
  • NoClutter
  • NoLiveClock
  • NoOlderNotificationsGone
  • NoTrackpadDelay
Killx pro nedeniyle şuan cihazı komple restore etmem gerekiyor. Denediniz mi bu yazdıklarınızı?

Killx pro nedeniyle şuan cihazı komple restore etmem gerekiyor. Denediniz mi bu yazdıklarınızı?
neden restore ediyorsun açılmıyor mu ? cihazın
eğer cihazını checkra1n ile jailbreak yaptıysan ve acılmıyorsa weya jailbreak yapınca açılmıyorsa
checkra1in ayarlarından
boot Arguments: kısmına
launchd_missing_exec_no_panic=1
yazarak tekrar Jailbreak yap
tlf açıldıktan sonra hangi tweak problemli ise sil
telefonu tekrar normal şekilde kapatıp açtıktan sonra Jailbreak yap kullanmaya dewam et

neden restore ediyorsun açılmıyor mu ? cihazın
eğer cihazını checkra1n ile jailbreak yaptıysan ve acılmıyorsa weya jailbreak yapınca açılmıyorsa
checkra1in ayarlarından
boot Arguments: kısmına
launchd_missing_exec_no_panic=1
yazarak tekrar Jailbreak yap
tlf açıldıktan sonra hangi tweak problemli ise sil
telefonu tekrar normal şekilde kapatıp açtıktan sonra Jailbreak yap kullanmaya dewam et
ios 14 de bunlar işe yaramıyor. Başka yöntemlerle çözdük olayı

Merhabalar bir sorum olacaktı jailbreak sonrası arada telefon takılıyor donuyor ve her restart sonrası tekrar tüm tweak işlemlerini yapmam gerekiyor, anladığım kadarı ile 14.2 için şuanda restart olduğunda gitmeme gibi bir durum yok peki ben jeilbreak sonrası yüklediğim tweakleri kayıt etme sonra tekrar çökme veya restart sonrası kurmanın kolay bir yolu var mı çok teşekkür ederim.

Benim de telefon kendi kendine donuyor 14.2 kullanıyorum cihazım iPhone 7 jb yaptıktan sonra herhangi bir problem yok ama daha sonrasın da gün içinde uygulamalara girmiyor internet baya yavaşlıyor ve kapatıp açmam gerekiyor. Kapatıp açtıktan sonra tekrar jb yaptığım da tweakler yüklenmiyor restore sytsem yapmadan düzelmiyor her seferinde restore yapmaktan sıkıldım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.

• Like
Tepkiler: MGT
Benim de telefon kendi kendine donuyor 14.2 kullanıyorum cihazım iPhone 7 jb yaptıktan sonra herhangi bir problem yok ama daha sonrasın da gün içinde uygulamalara girmiyor internet baya yavaşlıyor ve kapatıp açmam gerekiyor. Kapatıp açtıktan sonra tekrar jb yaptığım da tweakler yüklenmiyor restore sytsem yapmadan düzelmiyor her seferinde restore yapmaktan sıkıldım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.
Jb güncellendi onu kurun onda sorun olmuyor

Cydia substrate safe mode tweakini güncelledi.

Arkadaşlar merhaba sürüm ios 14.02 iphone 8 plus için
AudioRecorder türkçe uygulama sürümü var mı sıkıntısız çalışan ve çalıştıran ? Sistemdeki bütün ses kayıt cihazları çalışmıyor varsa repo alabilir miyim

six LS çalışıyor mu ?

Carbridge ios 14.2 ne zaman aktif olur

Appsyncunified olmadan deb dosyalari yukleyemiyor muyuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Yeni Konular

Geri