Yeni tweak ile Gelen Aramaların Kimden Olduğunu Görün!

• Konbuyu başlatan ROOTRX
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 337
  • Görüntüleme 18K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ROOTRX

~$ iOS-Modder
Moderatör
Konular
16
Daha fazla  
Web sitesi
trappledestek.com
Merhaba arkadaşlar sizde benim gibi sizi arayan yabancı numaraların kimden geldiğini bilmeden açmıyorsanız bu konu tam size göre.. Bu konu üzerinde zamanında baya araştırma yapmıştım yani bundan 1 sene önce ama yeni ios güncellemesinden ve güncellediğimden (14.0) uygulamalarda tweaklerde vs. sorun olmuştu. Bugün hem yeni çıkan tweak'i test etmiş olacaz hemde bilin bakalım dataları hangi uygulamadan çekmiş olacaz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık

teşekkürler

teşekkürler

Bende Whoozltpro var ama eskisi gibi çalışmıyor.. Bir de bunu deneyelim..

Ben kurdum ama hala etkin yapmıyor yada böle mi olcak bilemedim

Ekli dosyalar

• C093C319-85B7-49A9-8D01-014EFA8A49E8.png
    C093C319-85B7-49A9-8D01-014EFA8A49E8.png
    382.4 KB · Görüntüleme: 296
Evet burası böyle kalacak şimdi tweak i gidip reset config deyin ardından tekrar uygulamaya dönün config success yazacak
Dediğinizi yaptım ama hala o attığım tesim gibi hocam

Merhaba arkadaşlar sizde benim gibi sizi arayan yabancı numaraların kimden geldiğini bilmeden açmıyorsanız bu konu tam size göre.. Bu konu üzerinde zamanında baya araştırma yapmıştım yani bundan 1 sene önce ama yeni ios güncellemesinden ve güncellediğimden (14.0) uygulamalarda tweaklerde vs. sorun olmuştu. Bugün hem yeni çıkan tweak'i test etmiş olacaz hemde bilin bakalım dataları hangi uygulamadan çekmiş olacaz :)

* Gizli metin: alıntı yapılamaz. *

Teşekkür ederiz

eline saglık hocam deneyelim..

test edeyim elinize saglık dostum.. en azından bu tarz bilgileri bize sunuyorsunuz.(y)(y)

Paylaşım için teşekkürler..

Dediğinizi yaptım ama hala o attığım tesim gibi hocam
Orası öyle kalacak zaten siz Truecallera giriş yaptıktan ve rehbere vs. Erişime izin verdikten sonra o uygulamada bi işiniz kalmıyor. Tweak e geri dönüp ayarlamaları yapmanız gerekiyor. Uğraşın yapamazsanız video çekerim.

Truecaller kalsın arkadaşlar premium da isteyebilir siz Tweak ayarları yapıp tamam diyin saten aramalarda çalışacaktır Doğrumu hocam öyle anladım @ROOTRX

FA34A945-C8FC-4ECB-BDCC-01029892733C.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Geri