Uygulama bütünlüğü doğrulanamıdığı için yüklenemiyor

• Konbuyu başlatan Efoo
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2K

Efoo

Apple Sever
Konular
1
scarleti yüklemeye çalışıyorum adresinden bu uygulamanın bütünlüğü doğrulanamıdığı için yüklenemiyor diyor.
ama ben yüklemiştim eskiden şimdi yüklenemiyor diyor. bide adresinden indiriyorum. lütfen yardım edin:cry:

Moderatör tarafında düzenlendi:
scarleti yüklemeye çalışıyorum adresinden bu uygulamanın bütünlüğü doğrulanamıdığı için yüklenemiyor diyor.
ama ben yüklemiştim eskiden şimdi yüklenemiyor diyor. bide adresinden indiriyorum. lütfen yardım edin:cry:
Sertifikalar geçici süreliğine açılıyor o zaman yakalamak gerekiyor ve cihaza NextDNS yükleyin talimatları web sitesinde var
Ve cihaza esing indirin sertifika imzalama programı istediğiniz App i indirip bedava imzalayabilirsiniz

Oyla:
Hocam yükleyebildinmi aynı sorun bendede oldu

Oyla:
"Bu uygulama bütünlüğü doğrulanamadığı için yüklenemiyor" diyorsa sertifika patlamıştır. "Uygulama Doğrulanamıyor" diyorsa kara liste yemiştir. en güzeli ücretli sertifika almaktır

Oyla:
Geri