Trappledestek Repo'muza eklenmesini istediğiniz Tweak'ler nelerdir?

Konular
1,163
Arkadaşlar, TRappleDestek repomuza eklenmesini istediğiniz Tweakleri bizimle paylaşabilirsiniz.
Reponun güncellenmesi konusunda bize yardımcı olursunuz.
Herkese Hayırlı Forumlar :)

Cydia Repo:

3- Sadece Logo (Arkaplansız).png

Weatherlock ola bilir 1.30 depung var dı şaşılıyor du şimdi yüklediğim de her hangi bir tepki vermiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ben stylish 11 adlı tweak in türkçe yamasının ya da direkt olarak türkçe tweak şeklinde bulunmasını isterdim. Detaylı bir tweak çünkü

@oLiViE bunu gözden geçirdim baya bir zahmetli tweakin tr yaması ama inşallah en kısa sürede başlamayı düşünüyorum bu tweaki türkçe olarak hazırlayıp repomuza alacağız

@deliturk kardesim call recordori eklemenizi rica etsem olur mu audiorecorder var ama saglikli degil ses bozukluğu ve seste kopmalar yapiyor ekleme şansınız varsa iyi olur teşekkür ederim kolay gelsin

@oLiViE
İstediğin tweakin türkçe yamasını hazırladım şu anda @deliturk arkadaşımız repoya ekliyor tr yamasını yüklediğinizde tweaki türkçe olarak kullanabilirsiniz

2D30BBF6-544C-4063-954B-B6EF05A35B56.png935C0D6B-E4A5-4175-A925-89CFA01DD358.pngC1575868-A584-4D03-B779-63FA69846A8F.png

Iconator 12 olursa süper olur

Volume amplifier, mümkünse ios12 için. Teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tema olarak merlen teması repomuza yüklenebilse çok iyi olur..

şu anda münkün degil piyasada paralı şu anda emeklerine saygısızlık olmasın diye uzuın bir mühdet bekleniyor.. o yüzden ilerde mutlaka olacaktır. o emek verenlere saygısızlık olur... nadir yapılıyor... tek tük.. @Ahmetsen06
dediğinize katılıyorum emeklerine saygı duyuyorum. mümkün olduğunca ücretli almaya çalışıyorum 5 dolar olunca en azından deneyip sonra almak istedim.

Yeni Konular

Geri