Çözüldü Ses Değiştiren Tweak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swealy

Üye
Konular
19
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. VoiceChanger sesi değiştiriyor, fakat benim aradığım şey aramalarda değil uygulamalarda göndereceğimiz sesle oynayabiliyor muyuz? Misal instagramdan bir arkadaşıma ses göndereceğim, veyahut bideo çekiyorum ama sesi değişmiş gibi gibi, bilen varsa yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. 😇🙏🏻

Arkadaşlar merhaba. VoiceChanger sesi değiştiriyor, fakat benim aradığım şey aramalarda değil uygulamalarda göndereceğimiz sesle oynayabiliyor muyuz? Misal instagramdan bir arkadaşıma ses göndereceğim, veyahut bideo çekiyorum ama sesi değişmiş gibi gibi, bilen varsa yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. 😇🙏🏻
benim bildigim bildirim sesleri uyarı sesleri dsegiştiren var. birde aramalarda voice. dediginiz iş yok bildigim kadarıyla

Şey peki hocam mesela Wp'da birinin kişisel sesini seçiyoruz ya listeden, oraya custom kendi istediğimiz bir bildirim sesi ekleyebiliyor muyuz?

Şey peki hocam mesela Wp'da birinin kişisel sesini seçiyoruz ya listeden, oraya custom kendi istediğimiz bir bildirim sesi ekleyebiliyor muyuz?
uygulamalardaki gelen bildirim sesleri degiştirme ama istediginiz şey appstorede vardır .. birtane örnek verebilirim ..
aradığınız örnek uygulama olarak araştırın

Anlayamadım hocam
canım abim .. istedigin şey uygulamalarda video yapıp atmak degilmi ses degiştirmek appstorede belki vardır diyorum ben sana örnek gözterdim.. yani kendin araştır bilen var isede.. bekle yazarlar buraya.. . sabret ..

Bu işi telefondan değil bilgisayar ortamından yapmanı tavsiye ederim program çeşitliliği çok gibi telefondan kaydedip oradan değiştirirsin.

bilgisayarı kullanmanızı tavsiye ederim.
program olarak da Mac Kullanıyorsan Logic Pro, Wİndows kullanıyorsan Adobe Audition tavsiye ederim.

En iyi ses değiştirme programları:​

• Morph VOX Pro
  • Voicemod
  • Vocal Voice Changer
  • Clownfish
  • All-in-One Voice Changer
  • Adobe Audition
  • Voive Changer Plus
  • Accusonus
  • AV Voice Changer
Kaydedip telefona atabilir ordan uygulama dan birine atabilirsin bu özellik olmalı saten

En iyi ses değiştirme programları:​

• Morph VOX Pro
  • Voicemod
  • Vocal Voice Changer
  • Clownfish
  • All-in-One Voice Changer
  • Adobe Audition
  • Voive Changer Plus
  • Accusonus
  • AV Voice Changer
Kaydedip telefona atabilir ordan uygulama dan birine atabilirsin bu özellik olmalı saten
Uygulamadan birine nasıl atacağım hocam instagramda yok ki öyle bir şey sadece whatsappda var 🥺

Uygulamadan birine nasıl atacağım hocam instagramda yok ki öyle bir şey sadece whatsappda var 🥺
PC’den telefona dosyalara aktaracaksınız sonra uygulamaya atacaksınız büyük ihtimal i

istediğiniz öyle bir tweak yok aramada ses değiştirme var sadece

Yada uygulama bildirim ses değiştirme var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Mesajlar

Geri