ReProvision | Tweak iOS 10- 13 ( İmpactor ve geliştirici hesabına son ! )

Bu ne işe yarıyor konulara fransızımda :D

Bu ne işe yarıyor konulara fransızımda :D
Jailbreak ,semi untethered olduğundan 7 günde bir tekrar yapıp sertifikayı imzalamanız gerekiyor, bu uygulama bu işleme gerek kalmadan sertifikayı kendi otomatik olarak imzalıyor

0.4.5 sürümüne güncellenmiştir.. repomuzdan indirebilirsiniz..

Orjinal reposundan güncelleyip test ettim.imzalama sorunu giderilmiş.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bunu kullanmam için bilgisayardan mı jailbreak yapmam lazım lütfen yardımcı olun yani herhangi bir siteden indirdiğim jailbreak aracı içinde geçerli mi

Arkadaşlar bunu kullanmam için bilgisayardan mı jailbreak yapmam lazım lütfen yardımcı olun yani herhangi bir siteden indirdiğim jailbreak aracı içinde geçerli mi

PC daha iyidir. fakat imkan zaman olmadığından .. teldende yapabilirsiniz..

Herhangi bir siteden indirdiğin için de geçerli.İndirdiğin sitenin imzası iptal edilince bununla tekrar imzalarsın,1 haftalık yeni süren başlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

603509BEEBAF-8E74-4A44-9D4F-2E2D6FE355EC.pngYani son durum bu ne yaptım ben de bilmiyorum

Apple kayıt bilgilerimi kabul etmiyor 2 adımı geçemiyorum

gelen yazıda web üzerinden apple sayfasından parola oluştur dedikten sonra o parolayı reprovisiona yazın girecek

Tamam hallettim teşekkür ederim şimdi ne yapmam lazım
19c7ca9e2f989a6d477000fa8b0ce6b9.jpg

6175
Arkadaşlar merhaba ben bunu indirdim uncover uygulamasını imzaladım. Lakin 6 gün yazıyo. Ayarlardan 2 gün kala otomatik imzalamayı açtım. Şimdi sizlere sorum şu. Bu otomatik imzalama benim şarj durumumu nasıl etkiler. Şu günü 400-500 yapamazmıyım. Otomatik imzalamayı kapatmak için.

Tweak Adı: ReProvision
hesabına ihtiyaç duymadan uygulamarınızı cihazınızdan imzalamanıza olanak sağlayan, ReProvision Matt Clarke (XenHTML Geliştiricisi) imzasıylaİNAL yayınlandı. Uygulamada ilk dikkat çeken özellik ise iOS 9.0 ve üstü sürümleri çalıştırması tüm 32 bit ve 64 bit cihazlar için geçerli olması. 3 farklı cihazda denenmiş ve olumlu sonuç alınmıştır. Zaten geliştiricinin referansı ve geliştirmiş olduğu tweakler kullanıcıyı ikna etmeye yeter niteliktedir.

• Güncelleme Tarihi: 02 Mar 2019 - 00:01
  • Havuz URL'si:
Sürüm. 0.4.3
Düzenleme: @DeliTurK
Repo:

ORJİMAL Repo:

Chimera Desteği..

GELİŞTİRİCİ HESABINA BOŞUNA PARA ÖDEMEYİNİZ...

Uygulamayı Extender'dan ayıran özelleklerden ikisi: Düşük güç modunda imzalama yapma seçeneği ve profil oluşturma seçeneği.. Uygulama genel olarak başarılı arkadaşlar..

Kullanan üyeler geri dönüş yaparlarsa bu Tweak için Türkçe Yama yapmayı düşünüyoruz..

Ekli dosyayı görüntüle 5599Ekli dosyayı görüntüle 5600Ekli dosyayı görüntüle 5601Ekli dosyayı görüntüle 5602
Uncoveri 365 gün nasıl yaptınız? Bende 1 haftayı geçmiyor ?

Yeni Konular

Geri