NFCWriter XS Türkçe

Konular
411
Tweak: NFCWriter XS Türkçe
Açıklama: iphoneda nfc etiketlerinizi kredi/bankamatik kartlarınızı MRTD belgelerni pasaportları kimlik kartları tarayın..
Düzenleme Crack,: @onderazazi

Repo:
Uyumluluk: iOS 10 - 13.3.1

33b344cce9446573a066347ae7a27ee5.jpg

Tweak: NFCWriter XS Türkçe
Açıklama: iphoneda nfc etiketlerinizi kredi/bankamatik kartlarınızı MRTD belgelerni pasaportları kimlik kartları tarayın..
Düzenleme Crack,: @onderazazi

Repo:
Uyumluluk: iOS 10 - 13.3.1

33b344cce9446573a066347ae7a27ee5.jpg

Kardeşim Bu Tweak Banka Kartlarını Ve İstanbul Kartı Çalıştırıyormu Bilgin Demeyimin Varmı?Bi Konu Açsan İnsanlar Deneyimlerini Paylaşsa İyi Olur Çünkü Cüzdan Kart Dolu Artık Sıkıyor Bu Cüzdan İşi Kartları Okutup Kullansak Süper Olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeşim Bu Tweak Banka Kartlarını Ve İstanbul Kartı Çalıştırıyormu Bilgin Demeyimin Varmı?Bi Konu Açsan İnsanlar Deneyimlerini Paylaşsa İyi Olur Çünkü Cüzdan Kart Dolu Artık Sıkıyor Bu Cüzdan İşi Kartları Okutup Kullansak Süper Olur

bende bunu cok merak etmıstım :)

Güzel özellikli tweak, daha önce kurmuştum bunu sorun çıkmıştı. Şimdi tekrar kurup deneyeceğim.

Sadece basit Turnike, keypad li kapıları açmaya yarıyor. İstanbulkart ve kredikartları olmuyor. Ben lisanslı bizzat kullanıyorum.

Sadece basit Turnike, keypad li kapıları açmaya yarıyor. İstanbulkart ve kredikartları olmuyor. Ben lisanslı bizzat kullanıyorum.

İst kart iyi denedinmi belki ayarlamsında bir yalnış vardır bu sabah denedim geçersiz kart dedi

İst kart iyi denedinmi belki ayarlamsında bir yalnış vardır bu sabah denedim geçersiz kart dedi

Tweak Kartı okuyor, ondan sonra Tweakten Otobüs metro vs okumuyor

Tweak Kartı okuyor, ondan sonra Tweakten Otobüs metro vs okumuyor

Sebep ne peki okuamasının?Sonuçta Bu Geliştirici iyi bir hacker boş bişey yapmaz bence sorun bizde tweakte değil

Sebep ne peki okuamasının?Sonuçta Bu Geliştirici iyi bir hacker boş bişey yapmaz bence sorun bizde tweakte değil

Her kartı okuyor tweak, ama post cihazı ve diğer karşı okuyucuların güvenlik sistemleri daha gelişmiş, onlar okumuyor. Limneosun test etme şansı yok.

Her kartı okuyor tweak, ama post cihazı ve diğer karşı okuyucuların güvenlik sistemleri daha gelişmiş, onlar okumuyor. Limneosun test etme şansı yok.

İos 14 ile Apple Payın Geleceği Yönündeki Haberlerin Aslı Varmı?

Arkadaşlar kullanma klavuzu nedir ben bir türlü kart ekleyemedik sadece okuyor yardımcı olabilecek var mı.

Ekli dosyalar

• 4D21B6EB-CFD3-4D3C-B6FB-7D1EABB34864.png
    4D21B6EB-CFD3-4D3C-B6FB-7D1EABB34864.png
    639.5 KB · Görüntüleme: 5

Son durum nedir hala olmuyor mı kart kopyalama ?

Bu tweak ile işyerine giriş turnikesinden giriş yapabilir miyiz ? Bu tweakin tam anlamıyla amacı nedir ?

Yeni Konular

Geri