Müzikleri albüm kapağı ile bilgisayara yedeklemek

poweROOTone

Üye
Apple Sever
Konular
10
Merhabalar, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

16.2 , dopamine jb kullanıcısıyım. UYouimport ile birçok müziği telefona indirdim. Daha önceden telefonu bilgisayara yedekleme yapmıştım ve bilgisayardaki müzik kütüphanesinden telefona müzik aktarmıştım. Bilgisayarda iTunes e bağlandığımda, telefonumdaki sildiğim müzikler tekrar yükleniyor.
a) bu karmaşayı çözmek istiyorum
b) Uyou ile indirdiğim müzikleri albüm kapakları ile bilgisayara yedeklemek istiyorum, gerektiğinde aynı albüm kapağı ile telefona aktarmak istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetcan21

Apple Sever
Cihaz
iPhone 11 Pro
Konular
10

Apple file Conduit 2

Diğer ADI Afc2​

Bu paket, tam dosya sistemi erişimine sahip bir tweak fakat destek vermiyor diye biliyorum cihaz olmadığı için .. bakamıyorum

Eskiden oluyordu
baska bir yöntem
  • Cydia'da openSSH kurulu değilse kur.​
  • FileZilla indir bilgisayara. Sonrasında FileZilla'yı açınca CTRL ve S'e bas aynı anda. Açılan yerde sol aşağıda yeni site ekle de. Sağ tarafta FTP yazan yeri SFTP seç.​
  • Altına IP adresini gir.​
  • Telefonun modemden aldığı IP adresini gireceksin buraya.​
  • (Ayarlar > Wi-Fİ > Bağlı olduğun WiFi ağının yanındaki (i) ye basınca, IP Adresi yazan bölümdeki 192.168.x.x tarzı olması gerek.​
  • En altta olanı "Normal kullanıcı" olarak seç ve kullanıcı adı ve şifre girme ekranı aktif olacak.​
  • Kullanıcı adı: root​
  • Şifre: alpine (değiştirmediysen)​
  • ve tamam deyip bağlanabilirsin.​
sağ altta dosya dizini gözükecek. Üstte adres bölümü var, buraya "/" işareti koy ve Enter'la. Burası telefonun ana dizinidir. Alttaki klasörlerden sırayla var > mobile > Documents klasörüne git. Buraya istediğini sürükleyerek atabilirsin. Sonrasında telefonda Filza File Manager ile yine bu dizine erişebilirsin.
gerektiginde dosylaarı atabilirsin

uyou nasıl işliyor bilmem ama . . tavsiye etmiyorum cihazı çökertebilirsiniz ..Telefonun dosyalarıdır, değişiklik yaparsan sorun çıkabilir.
iTunes harici bu bahsettiğim yöntemle de dosya aktarımı yapabilirsin. Telefon ve bilgisayarın aynı internet ağına bağlı olması şart.

bence bu işin tadını çıkarın bu işlerde pro degil iseniz..​

Geri