iphone Numaralar Bitişik Gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swealy

Üye
Konular
19
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçmiş çağrılara geldiğimde arayan her yabancı numara hangi ülkenin, şehrin, alan kodunun, her şeyinin farklı da olsa bir türlü büttün değil de ayrık bir halde göremedim. Nasıl tarif edebilirim onu da bilmiyorum. Hani normalde alan kodu ayrıdır mumaralarda ayrı ayrı yazarak çıkar heh işte ben de o alayı bitişik. Buna nasıl bir çözüm üretebilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Semirestore ile sıfırladım hala aynı şekilde hocam, bir çözümü yok mudur ki?
semirestore etmeyeceksiniz.. tgerek yok bu tarz işlere cihaza yazık hemen bir arıza var idye.. çünkü içindeki kalıntılar kalır. o kalıntıları silmeniz gerek çok fazla kalıntı bırakmışsınız .

ldrestart.. yada newterm 2 ile ldrestart yapın..
iclener pro ile temizle de.. birde

olmaz ise. jailbreak yap semirestore 11 ile Fabrika AYarlarıyla .. sıfırla kendine gelsin..

Son düzenleme:
semirestore etmeyeceksiniz.. tgerek yok bu tarz işlere cihaza yazık hemen bir arıza var idye.. çünkü içindeki kalıntılar kalır. o kalıntıları silmeniz gerek çok fazla kalıntı bırakmışsınız .

ldrestart.. yada newterm 2 ile ldrestart yapın..
iclener pro ile temizle de.. birde

olmaz ise. jailbreak yap semirestore 11 ile Fabrika AYarlarıyla .. sıfırla kendine gelsin..

Hocam semirestore etmemin sebebi cihaz ikidebir çöküyordu. Yaptıktan sonra icleaner'dan kalan tweak kalıntılarını da temizledim ayar dosyalarını, çökme problemini o şekilde çözmüş oldum. CCModules Pro ile LDRestart yaptığımda da çöküyordu mesela, artık çökmüyor. LDRestart atıyorum zaten cihaza fakat numaralar hala aynı gözüküyor. Başka bir çözüm yolu yok mudur ki?

Hocam semirestore etmemin sebebi cihaz ikidebir çöküyordu. Yaptıktan sonra icleaner'dan kalan tweak kalıntılarını da temizledim ayar dosyalarını, çökme problemini o şekilde çözmüş oldum. CCModules Pro ile LDRestart yaptığımda da çöküyordu mesela, artık çökmüyor. LDRestart atıyorum zaten cihaza fakat numaralar hala aynı gözüküyor. Başka bir çözüm yolu yok mudur ki?
kalıntılar nedeniyle .. temiz kurulum şart ozaman..

Arkadaşlar merhaba. Kayıtlı olmayan numara aradığı zaman bildiğimiz şekilde değil, tamamı bitişik şekilde gözüküyor. İlginç şekilde fark ettim ki aynı numarayı ben aradığım zaman normal gözüküyor ve kişi olarak kaydetmek istediğimde ise otomatik olarak isim kısmına tamamı bitişik halde numara yazıyor. Silip isim yazıp o şekilde kaydediyorum. Jailbreaki temizleyip yeniden de denedim, Semirestore da denedim sonuç aynı. Yardım eder misiniz ben bunu nasıl düzeltebilirim?

Aynı soruları tekrar tekrar sormayın .

Aynı soruları tekrar tekrar sormayın .

Peki o zaman buradan yazayım, sorun hala çözülmedi çünkü.

kardeşim .. ilk önce jailbreak kaldır . ayarlardan temizbir kurulum yap oejinalhale getir.. bi .. sonrabak .düzeldiyse .. buraya yaz jailbreak işlemi için.

LTE ayarını voice&data yapınca bu sorun oluyor. olabbilir .. bakın bi ...
Ayarlar - Telefon - Çevirme Yardımı
Bu ayar açık mı? bak
büyük ihtimal oparetor ile alakalı olbilir. telefon sıfrlanmış yine aynı ise. sorun

Bu ayar açık mı? bak
büyük ihtimal oparetor ile alakalı olbilir. telefon sıfrlanmış yine aynı ise. sorun
eger abinin dedigi olmaz ise. .Telefon dilini İngilizce yap sonra Türkçeye dön sorun çözülecekmi bak

Bu ayar açık mı? bak
Ayar açık hocam
eger abinin dedigi olmaz ise. .Telefon dilini İngilizce yap sonra Türkçeye dön sorun çözülecekmi bak
Hemen deniyorum hocam sonucu yazacağım

Hocam hal aynı düzelmemiş
hocam telefonu jailbreak kaldır ..sonra temiz kurulum yap fabrika ayarlara getir olmaması münkün degil bukadar söylemememize ragmen..
gerekirse operatörü ara
çok saçma olmaması

olana dek dediklerimiz yap öyle yaz hocam temiz cihazla ..

hocam telefonu jailbreak kaldır ..sonra temiz kurulum yap fabrika ayarlara getir olmaması münkün degilş bukadar söylemememize ragmen..

gerekirse operatörü ara
çok saçma olmaması
Hocam operatörümü yeni değiştirdim değiştirmeden önce de oluyordu hala oluyor. Söylediğiniz gibi sıfırladım da ama nafile 🥺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Mesajlar

Geri