İos 15 Uygulama Güncelleştirmelerinde ios 16 ve 17 istiyor

ugur010

Apple Sever
Konular
3
merhabalar cihazım 15 pro max 15.1.1 bazı uygulamaların eski versiyonlarını kullanıyorum güncelleştirme sırasında 17 yada 16 istiyor bunu bypass etmenin tweakı varmı

merhabalar cihazım 15 pro max 15.1.1 bazı uygulamaların eski versiyonlarını kullanıyorum güncelleştirme sırasında 17 yada 16 istiyor bunu bypass etmenin tweakı varmı
eskiden vardı fakat bu zor artık
Ama güncel sürümlü bir iPhone bulup Apple hesabı ve şifresini girip indirilemeyen uygulamaları indir deyip daha sonra kullanıcının kendi IPhone'undan indir deyip uygulamaları eski sürümde kullanabilir. Bu en etkili yöntem

@ugur010, Aynı ICloud'da başka Apple marka iPad iPhone gibi bir cihaza yükleyip kurduktan sonra o cihazada kurabilirsiniz. baska yöntemlerde vardır fakat güven verirmi bilmem ..

zaten indire biliyorum dediğiniz yöntemi biliyorum fakat bypass edebilmek için bi tweak bulsaydım . direk cihazı ios 17 olarak göstermesini isterdim . yoksa 3 5 aya kalmaz mecbur güncellemem lazım artık çalıştırmama izin vermez

@ugur010, Bunun dışında cihazda hat kullanamazsınız şebeke gelmeyecektir. Bunun için MEID Exploit ya da MEID ByPass adı verilen işlem yapmanız gerekmektedir ama bu tarz işlemler tehlikeli olabilir ayrıca bu işlemleri yaptığını yazan web sitelerine ben güvenmiyorum tamamen para tuzağı. dikkat edin en sağlıklısı ne ise onu yapın..

zaten indire biliyorum dediğiniz yöntemi biliyorum fakat bypass edebilmek için bi tweak bulsaydım . direk cihazı ios 17 olarak göstermesini isterdim . yoksa 3 5 aya kalmaz mecbur güncellemem lazım artık çalıştırmama izin vermez
Gerekli işlemlerin yapılması için genel olarak macOS yüklü bir cihaz istenmekte, sonra checkra1n ile cihaza Jailbreak işlemi yapılıyor.
daha sonra ise macOS Terminal üzerinden cihaza bağlanılıp kodlar girilerek cihazın iCloud Etkinleştirme Aşaması kısmı geçilmiş oluyor ve cihaz açılıyor, çalışma mantığı bu şekilde. Belki geçmiş sürümler için işlemler daha kolaydır ancak, işin gerçeği araştırmasını yapmadım. Araştırma yaparak yapın.. lütfen

@ugur010, Bunun dışında cihazda hat kullanamazsınız şebeke gelmeyecektir. Bunun için MEID Exploit ya da MEID ByPass adı verilen işlem yapmanız gerekmektedir ama bu tarz işlemler tehlikeli olabilir ayrıca bu işlemleri yaptığını yazan web sitelerine ben güvenmiyorum tamamen para tuzağı. dikkat edin en sağlıklısı ne ise onu yapın..
icloud bypass demedim efendim appstore üzerinden uygulama güncellenmiyor artık .

Teşekkür Ederim Hepinize Sağolun Arkadaşlar github'taki yöntem Uygulamaların içerisindeki versiyon desteklerini değiştiriyormuş desteklenen versiyonu yazıp kaydediyor cihaza yüklüyor hergün güncelleme alıyorlar maalesef :( hep manuel bu işlemi uygulamak lazım

Son düzenleme:
Teşekkür Ederim Hepinize Sağolun Arkadaşlar github'taki yöntem Uygulamaların içerisindeki versiyon desteklerini değiştiriyormuş desteklenen versiyonu yazıp kaydediyor cihaza yüklüyor hergün güncelleme alıyorlar maalesef :( hep manuel bu işlemi uygulamak lazım
apple işi zora sokuyor malesef cihazı yükseltmemizi durumu omayan alamayan insan ne yapacak

Yeni Konular

Geri