IOS 12.4 Uyumlu Tweak Listesi

selam hocam kolay gelsin anemon twaek yükledim Önder hocanın sitesinden tlf siyah ekranda kaldı bende reset atmak zorunda kaldım fakat jb pasif haldeydi bende profilerden silip tekrar yapmak istedim ama ne yaptıysam yükleme yapmıyor nasıl düzelte bilirim iyi çalışmalar

selam hocam kolay gelsin anemon twaek yükledim Önder hocanın sitesinden tlf siyah ekranda kaldı bende reset atmak zorunda kaldım fakat jb pasif haldeydi bende profilerden silip tekrar yapmak istedim ama ne yaptıysam yükleme yapmıyor nasıl düzelte bilirim iyi çalışmalar

Uncover dan bahsediyorsan pc den 3u tools ile yükle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ColorMyDock
HeliusXI
repo.packix.com/
CCViewCharge
Windmill
repo.packix.com/
MinimaLS
MenuSupport
repo.packix.com/
ActivityAction repo.packix.com/
FlashyHUD repo.nepeta.me/
AutoWall julioverne.github.io/

Uncover dan bahsediyorsan pc den 3u tools ile yükle.

Su 3 utools ile yüklemeyi bir video ile gösterebilir miyiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

siz yükleyeceksiniz dogrumu anladım yükleyebilirsiniz.

Doğru.daha önce yine bir yerde görmüştüm.fakat denedim ama bir türlü beceremedim.su an sorun yok impactorle hallettim.ana bunu da öğrensek fena olmaz yedekte bulunsun diye rica ettim

Doğru.daha önce yine bir yerde görmüştüm.fakat denedim ama bir türlü beceremedim.su an sorun yok impactorle hallettim.ana bunu da öğrensek fena olmaz yedekte bulunsun diye rica ettim

@DeliTurK yarın evde şuan sabaha kadar işte.. yarın büyük ihtimalle yapar.. aslında basit.. aratın fazla tel varsa görüntülü anlatsın 538 331 83 30

Su 3 utools ile yüklemeyi bir video ile gösterebilir miyiz.

3U TOOLS PROGRAMI İLE PC DEN JB YAPMA VE UNCOVER YÜKLEME;

3u tools programı açınca cihazı bağlayın program cihazı tanıyınca,

Üstte flash ve jb menusu

Ordan jailbreak alt menusu

Sonra sağ en altın bir üstünde 11.4-12.4 seçin ve run jailbreak a basın. İşlem bu kadar. Cihaza uncover gelecektir.

Sertifikayı cihazda, ayarlar genel profillerden doğrulayıp uncover ile jb yi aktif edebilirsiniz.
......

Hatta menude pro flash kısmından yazılım güncelledim. Aktivasyonu bile şifreleri girince otomatik yapabiliyor cihaz direk açılıyor.

İtunes yüklemenize gerek yok program gerekli driverları kendisi indiriyor.

Gelişmiş seçenekleri sayesinde cihazla ilgili tüm işlemler yapılabilmektedir.

Son düzenleme:
3U TOOLS PROGRAMI İLE PC DEN JB YAPMA VE UNCOVER YÜKLEME;

3u tools programı açınca cihazı bağlayın program cihazı tanıyınca,

Üstte flash ve jb menusu

Ordan jailbreak alt menusu

Sonra sağ en altın bir üstünde 11.4-12.4 seçin ve run jailbreak a basın. İşlem bu kadar. Cihaza uncover gelecektir.

Sertifikayı cihazda, ayarlar genel profillerden doğrulayıp uncover ile jb yi aktif edebilirsiniz.
......

Hatta menude pro flash kısmından yazılım güncelledim. Aktivasyonu bile şifreleri girince otomatik yapabiliyor cihaz direk açılıyor.

İtunes yüklemenize gerek yok program gerekli driverları kendisi indiriyor.

Gelişmiş seçenekleri sayesinde cihazla ilgili tüm işlemler yapılabilmektedir.

Teşekkür ederim.3 u tools u kullanıyorum zaman zaman.ama çok detaylarını bilmiyorum tabi.rington vs.yüklemek için kullanıyorum daha çok.bu iyi oldu.impactor de çok sık sıkıntı yaşanıyor.böylece 3 utools ilede halledebileceğiz.

sylph kendi reposunda güncelleme aldı v1.2.beta1 test ettim çalışıyor i7 12.4
repo.daus.ch/
@DeliTurK @Damla repoya eklenebilir mi.

arkadaşlar merhaba cihazım iPhone 7 12.2 Jailbreakli.. sizden kilit ekranın alt kısmına ikon koyduğumuz bir tweak vardı onu hatırlayannınız var mı?

arkadaşlar merhaba cihazım iPhone 7 12.2 Jailbreakli.. sizden kilit ekranın alt kısmına ikon koyduğumuz bir tweak vardı onu hatırlayannınız var mı?

Appbox ya da locklaunc olabilirmi

LockDock var ama 12.2 ile uyumlu bulabilir misin bilmiyorum

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Geri