İOS 12.4.8 Tweaks. iPhone 6/5s

Gadder Exodia

Apple Sever
Konular
1
Selamun Aleyküm.Bana 12.4.8 için Cydia Tweakleri lazım.Antirevoke,App Store Uygulama Lisanslama,Pil tasarrufu ve tema tweak leri lazım bana atacak var mı ?

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Selamun Aleyküm.Bana 12.4.8 için Cydia Tweakleri lazım.Antirevoke,App Store Uygulama Lisanslama,Pil tasarrufu ve tema tweak leri lazım bana atacak var mı ?

iPhone 5s, iPhone 6 ve orijinal iPad Air için destek ekleyen jailbreak aracı için yeni bir güncelleme yayınladı. iOS 12.4.8 kullanıyorsa cihazlarını jailbreak yapabilir cydiadan repo ekjleyip tweeak indirebilirsiniz ..saten ... cihaziniz nedir ?

Unc0ver 5.3.0 / 1 tarafından kullanılan yeni araç iOS 12.3 - iOS 12.3.1 veya iOS 12.4.1 - iOS 12.4.8 çalıştıran yukarıdaki cihazları jailbreak yapılıyor..
Sen Unc0ver en son sürümünü indirebilirsin . Unc0ver'ı sayfası

Gadder Exodia

Apple Sever
Konular
1
iPhone 5s, iPhone 6 ve orijinal iPad Air için destek ekleyen jailbreak aracı için yeni bir güncelleme yayınladı. iOS 12.4.8 kullanıyorsa cihazlarını jailbreak yapabilir cydiadan repo ekjleyip tweeak indirebilirsiniz ..saten ... cihaziniz nedir ?

Unc0ver 5.3.0 / 1 tarafından kullanılan yeni araç iOS 12.3 - iOS 12.3.1 veya iOS 12.4.1 - iOS 12.4.8 çalıştıran yukarıdaki cihazları jailbreak yapılıyor..
Sen Unc0ver en son sürümünü indirebilirsin . Unc0ver'ı sayfası
Yok yanlış anladınız Beni ☺️ Bende jb falan her şey kurulu tek eksik olan şey bu tweak ler.Tema kurdum tema da çalışmadı bi de bu dediğim tweak lerin Adı varsa adını öğrenmek istedim 😊

Gadder Exodia

Apple Sever
Konular
1
kimse hareket etmez size ve kimse durduk yere sizi gruptan çıkarmaz.
Üstad adamlar her sorduğum soruya samimiyetsiz emoji atıyor bende dedim sonra atarsanız atın sizle uğraşamam ben dedim sonra foruma geldim Allah razı olsun sizden çok iyi yardım ediyorsunuz burası en iyi yer

ByPranga

Moderatör
Apple Sever
Konular
0
Üstad adamlar her sorduğum soruya samimiyetsiz emoji atıyor bende dedim sonra atarsanız atın sizle uğraşamam ben dedim sonra foruma geldim Allah razı olsun sizden çok iyi yardım ediyorsunuz burası en iyi yer
Hocam forumda bulunan her arkadaşımız telegram destek grubunda bulunmaktadır. Sizi tekrardan oraya bekleriz İyi Akşamlar.

Geri