icon tool tweak istek

hakan5252

Apple Sever
Konular
2
Merhaba arkadaşlar icon tool tweak full bi şekilde kullanabilecegim den yada repo varmıdır.yardımcı olanlara tesekkür ederim

Konular
1,173
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
11 de çalışıyordu ne yazık ki iOS 12'de çalışmıyor; biliyorum. Doğrudan cydia aracılığıyla developer ile iletişim kurabilirsiniz.. Yinede deneyelim.. arkadaşım..

Oyla 0
KS
KS
H

hakan5252

Apple Sever
Konular
2
Malesef usta ios 11 kullanıyorum fakat satın al çıkıyor.satın alayım diyorum fakat satın alı seçiyorum hiçbir işlem olmuyor.daha önce cracki sürüm kullanmıştım.cydia silip tekrar kurdugunda çalıştıramadım bir türlü.tesekkür ederim bu kadar kısa zamanda konuya cevap verdiginiz için.kolay gelsin iyi forumlar

Oyla 0
Konular
1,173
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Malesef usta ios 11 kullanıyorum fakat satın al çıkıyor.satın alayım diyorum fakat satın alı seçiyorum hiçbir işlem olmuyor.daha önce cracki sürüm kullanmıştım.cydia silip tekrar kurdugunda çalıştıramadım bir türlü.tesekkür ederim bu kadar kısa zamanda konuya cevap verdiginiz için.kolay gelsin iyi orumlar

lisans hatasına... arkadaşlar ilgileniyor .. umarım çözerler.. saygılarımla ..

Oyla 0

NobleMan

Administrator
Admin
Konular
68
Arkadaşlar şu an için bu tweaki kullanma yolu sadece satın almak bilginize ilerleyen zamanlarda ne olur bekleyip görücez

Oyla 0
KS
KS
H

hakan5252

Apple Sever
Konular
2
Arkadaşlar şu an için bu tweaki kullanma yolu sadece satın almak bilginize ilerleyen zamanlarda ne olur bekleyip görücez
Satın almak istiyorum.daha önce crackli sürüm kullanmıştım.suan satın al dedigimde hiç birşey yapmıyor.bunu nasıl düzeltebilirim

Oyla 0
Geri