IAmlazy yedekleme sorunu

• Konbuyu başlatan eismo
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 168

eismo

Apple Sever
Konular
1
Daha önce kurup kullandığım tweak şimdi fotoğraftaki gibi bir hata verip duruyor. Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

.ht.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
168
icleaner pro / ayar dosyaları / içinde var ise silip fabrikaayarlarına getirip tekrar denediginide oluyormu ?

Alper Türk 

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Konular
387
tar..gz dosyanız var ise Filza aracılığıyla bu dizine kopyalayın. /var/mobile/Documents/me.lightmann.iamlazy

veya ..
Alternatif. Batchomatic uyumlu ise kullanabilirsiniz..

KS
KS

eismo

Apple Sever
Konular
1
icleaner ile defalarca temizledim, reboot ettim vs. yok olmadı. Batchomatic uyumlu değil. /var/mobile/Documents/me.lightmann.iamlazy klasör mevcut sıkıştırılmış dosyada orada duruyor. Debra var yedeklemek için acaba o nasıl kullanılıyor. kullandığım jailbreak dopamine, cihaz 16.5 iphone 11.

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
168
Nor: Tweak Yedeklemesi Yap düğmesine dokunduğunuzda, ilerlemek için yeterli boş depolama alanınız olduğunu onaylamanız şart var ise hata yapmaması gerekiyor

IAmLazy, en son yedeklemenizden mi yoksa belirli bir yedeklemeden mi geri yükleme yapmak istediğinizi sorması gerekiyor
belirli bir seçeneği seçerseniz, geri yüklemek istediğiniz yedeklemeyi seçebileceğiniz tarihlerin yer aldığı son yedeklemelerin bir listesini göreceksiniz
Bunu yaptığınızda geri yükleme hemen başlar ve son olarak IAmLazs size UICache, Respring veya UICache & Respring gibi bir geri yükleme sonrası komutu çalıştırma seçeneği sunar.

IAmLazy geri yüklemesini tamamladıktan sonra, restoreFS özelliğiyle jailbreak'i kaldırmanıza ve başka bir jailbreak'e geçmenize rağmen tüm jailbreak ayarlarınızın, yaptığınız yere geri döndüğünü görmelisiniz.

Adım
bulut
Cihaz
iphone 11
Konular
47
ben tavsiye etmiyotum yedek yüklemesini saten dopamine sıfrlama var ve temiz kurulum tavsiyedir.. yedek yüklediginizde aksiklikler çıkabilir. sorun oluşabilir tabiki kararv senin arkadaşım.

KS
KS

eismo

Apple Sever
Konular
1
IAmLazy, en son yedeklemenizden mi yoksa belirli bir yedeklemeden mi geri yükleme yapmak istediğinizi sorması gerekiyor
belirli bir seçeneği seçerseniz, geri yüklemek istediğiniz yedeklemeyi seçebileceğiniz tarihlerin yer aldığı son yedeklemelerin bir listesini göreceksiniz
Bunu yaptığınızda geri yükleme hemen başlar ve son olarak IAmLazs size UICache, Respring veya UICache & Respring gibi bir geri yükleme sonrası komutu çalıştırma seçeneği sunar.

IAmLazy geri yüklemesini tamamladıktan sonra, restoreFS özelliğiyle jailbreak'i kaldırmanıza ve başka bir jailbreak'e geçmenize rağmen tüm jailbreak ayarlarınızın, yaptığınız yere geri döndüğünü görmelisiniz.
UICache yaptım düzeldi. teşekkürler.

Geri