Sohbet Hoşbulduk ( Genel Sohbet bölümü )

MaKaY

Apple Sever
Konular
1
Merhabalar değerli trappledestek üyeleri ❤️ Ben Muhammed Akay. @DeliTurK abimin yaptığı her projede çok şükür yanında olmuşumdur ve olmaya da devam edeceğim Allah nasip ederse. Çok kıymetli ve değer verdiğim aileden gördüğüm biridir. Onun başarısına en az onun kadar sevinen biriyim. Allah ondan da ona bu uğurda destek veren dostlarından da razı olsun.

Şimdilik benden bu kadar sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeyin lütfen, keyifli forumlar.

Saygılarımla,
Muhammed Akay.

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Hoşgeldin abi sefalar getirdin .. bu dostluğunuz ne güzel sizden bahsetmişti 2008 deki anılarınızı 😃

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
Merhabalar değerli trappledestek üyeleri ❤️ Ben Muhammed Akay. @DeliTurK abimin yaptığı her projede çok şükür yanında olmuşumdur ve olmaya da devam edeceğim Allah nasip ederse. Çok kıymetli ve değer verdiğim aileden gördüğüm biridir. Onun başarısına en az onun kadar sevinen biriyim. Allah ondan da ona bu uğurda destek veren dostlarından da razı olsun.

Şimdilik benden bu kadar sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeyin lütfen, keyifli forumlar.

Saygılarımla,
Muhammed Akay.
Sizin gibi saygı değer büyüklerimizi aramıza görmek bizi memnun eder hoşgeldiniz.

MaKaY

Apple Sever
Konular
1
Hoşgeldin abi sefalar getirdin .. bu dostluğunuz ne güzel sizden bahsetmişti 2008 deki anılarınızı 😃
Evet o zamanlar muazzam işlere imza atmıştık tabi öncesi de vardı 2006 yılından beri her konuda birbirimize destek olmuşuzdur.
hoşgeldin abi.. . sendende Allah razı olsun.. iyi forumlar..
Teşekkür ederim sizlere de kolaylıklar dilerim.
Sizin gibi saygı değer büyüklerimizi aramıza görmek bizi memnun eder hoşgeldiniz.
Çok teşekkür ederim her konuda bir mesaj uzağınızdayım :)

ByPranga

Moderatör
Apple Sever
Konular
0

Saygılarımla,
Muhammed Akay.
Aramıza hoş geldiniz sizi aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Nice çalışmada beraber olmamız dileğiyle.

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,156
hoşgelmişsin muhammedim uzun zaman oldu.. :) sende benim .canım kardeşimsin.. .. seni seviyorum. iyi forumlar.

Geri