Sohbet Hoşbulduk ( Genel Sohbet bölümü )

mustafa.cemrek

Apple Sever
Konular
0
Selamlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konular
11
Forum zaten çok güzel umarım daha da güzel yerlere gelir başarılar :) emeklerinize saygılar

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
626
Forum zaten çok güzel umarım daha da güzel yerlere gelir başarılar :) emeklerinize saygılar

teşekkür ederiz güzel sözler için.. bizde gece gündüzdaha iyi olması ve üyelere iyi bir platform oluşturmak bilgiler dağıtmak ..amacımız çıkarsız :giggle:

mazici

Apple Sever
Konular
0
Takip ettiğim tek forum JB' de yeniyim ama çok hızlı çözümler sunuyorsunuz ve çok başarılı tweakler ve programlar paylaşıyorsunuz emeği geçen herkesin eline sağlık başarılarınızın devamını dilerim

Leoo

Apple Sever
Konular
13
Bu site devrim abi bu şekilde devam ettiği sürece konuşulan sevilen yardımcı olunan tr nin en iyi iphone formu yolunda aday

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Grknbrk

Apple Sever
Konular
10
hepinizin emeğine sağlık...
birde bu formu ve repoyu yasaklılar listesinde göstermiş para manyağı cahiller..

baltaxxx

Apple Sever
Konular
13
iPhone 3G'den beri jailbreak kullanmışlığım vardır. Crackli tweakten jb kaybetmedim hiç. Paldır küldür kontrol etmeden yüklersen crackli bile olmasa gidiyor zaten. Birazcık dikkat ve buradaki üstadların yardımıyla güzelce kullanılır. Hayırlı forumlar

Nevergiveup87

Apple Sever
Konular
0
iPhone 3G'den beri jailbreak kullanmışlığım vardır. Crackli tweakten jb kaybetmedim hiç. Paldır küldür kontrol etmeden yüklersen crackli bile olmasa gidiyor zaten. Birazcık dikkat ve buradaki üstadların yardımıyla güzelce kullanılır. Hayırlı forumlar

Peki bi soru. Bu crackli tweaklerin cihaza erişim sağlama olasılığı yok mu ?
Mesela Mesajlar resimler vs.

baltaxxx

Apple Sever
Konular
13

Yanılmıyorsam terminal şifre değişikliğiyle onun önünü alabiliyorsun. Konusu vardır hocam. Güvenlikle ilgili sorun yaşamadım. Tabii bu benim kullanım değerlendirmelerim. Başka biri başka şeyler söyleyebilir.

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,177

Merhaba öncelikle Crackli uygulama dediğiniz şey sadede kilitli bir Tweak olayını kaldırmak içindeki yazılımla birebir aynı olan tweaktir içinde asına kader herşey aynıdır sadece Tweak indirmemiz için a repo yerine b repo yazılmasıdır.. bu ne çalması ne ulaşması bilgi kirliliği yapılmasın a kişinin b kişinin sitesinde. Yönettiği bir RepodA a kişi O forumun kirlenmesi için kötülenmesi için bir kod yazar saten b kişide bilmeden repoya atar fark etmez yaptığı an repodan indirdiğinizde telefonun çöker saten Budur.. kimsenin. Bilgilerine ulaşamaz. Anca benim SERVAR sitenin repo bilgilerini bilir.. şifresini bilir repomda bir kod yazar sadece bana zarar verir repomu ve sitemi kötülemek için reklam yapar bu.. ve indiren kişiye zarar verir teline jailbreak çöker çalma ulaşma değil bu repoyada siteyede sadece ben bakıyor olduğum için 1 seneden beride bir şey olmadığı için sorun yok ha indirmek satın Alma özgürlüğü sizlerde. 10 binden fazla kişi repomdan indirme yapıyor lifpa repomuzdada 50 bin Saygılarımla

İSTERSENİZ.. GERÇEK BİR TWEAKLE REPMUZDAKİ AYNI TWEAK NE YAZILIYOR GÖZTEREYİM RESİMLİ ... A YERİNE BE SİTE YAZILIYOR BU..

DEB İNDİRME PROGRAMI VAR DEBİ filza ile acin... bizden inenide filzadan çıkarın.... içinde ne yazıyor görürsünüz.. cahil degiliz arkadaşlar..

BetterReachability
ÖRNEK TWEAK ORJİNAL REPODAN İNDİR debi çıkar birde bizim repodan indir filza ile aaçın içinde sadece site ismi değişiktir... bu..

Moderatör tarafında düzenlendi:

DanqerLine

Emekli Yönetici
Elit Üye
Apple Sever
Konular
286
unutmayın herşey bizlerde.. bilmeden tweak yükleyerek bağımlı paketlere bakmadan yükledigimizde kırmızı yazılar gözükür repodan kaynaklı degildir bizlerin yükledigi fazladan işler nedeniyle telefon agırlaşır. yada bozulur ... kırmıxı yazılar çıkar...

@DeliTurK video atmışl örnek izle
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
163
Cansın abi @DeliTurK kaç kişinin telini usanmadan arayıp görüntülü yaptığını biliyorum. Bir teşekkür etmeniz yeterli demen bile büyüklük sağol asın ?

Nevergiveup87

Apple Sever
Konular
0
Merhaba öncelikle Crackli uygulama dediğiniz şey sadede kilitli bir Tweak olayını kaldırmak içindeki yazılımla birebir aynı olan tweaktir içinde asına kader herşey aynıdır sadece Tweak indirmemiz için a repo yerine b repo yazılmasıdır.. bu ne çalması ne ulaşması bilgi kirliliği yapılmasın a kişinin b kişinin sitesinde. Yönettiği bir RepodA a kişi O forumun kirlenmesi için kötülenmesi için bir kod yazar saten b kişide bilmeden repoya atar fark etmez yaptığı an repodan indirdiğinizde telefonun çöker saten Budur.. kimsenin. Bilgilerine ulaşamaz. Anca benim SERVAR sitenin repo bilgilerini bilir.. şifresini bilir repomda bir kod yazar sadece bana zarar verir repomu ve sitemi kötülemek için reklam yapar bu.. ve indiren kişiye zarar verir teline jailbreak çöker çalma ulaşma değil bu repoyada siteyede sadece ben bakıyor olduğum için 1 seneden beride bir şey olmadığı için sorun yok ha indirmek satın Alma özgürlüğü sizlerde. 10 binden fazla kişi repomdan indirme yapıyor lifpa repomuzdada 50 bin Saygılarımla

İSTERSENİZ.. GERÇEK BİR TWEAKLE REPMUZDAKİ AYNI TWEAK NE YAZILIYOR GÖZTEREYİM RESİMLİ ... A YERİNE BE SİTE YAZILIYOR BU..

DEB İNDİRME PROGRAMI VAR DEBİ filza ile acin... bizden inenide filzadan çıkarın.... içinde ne yazıyor görürsünüz.. cahil degiliz arkadaşlar..

BetterReachability
ÖRNEK TWEAK ORJİNAL REPODAN İNDİR debi çıkar birde bizim repodan indir filza ile aaçın içinde sadece site ismi değişiktir... bu..

Anladım. Teşekkürler. Malum cihazımızda resimler banka hesapları vs var. Bunlar önemli şeyler. Bir sorun olur mu diye sorayım dedim.

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
626
Anladım. Teşekkürler. Malum cihazımızda resimler banka hesapları vs var. Bunlar önemli şeyler. Bir sorun olur mu diye sorayım dedim.

Sıkıntı yok düşüncelere herzaman saygı duyulmalı ? aramızda olmanızdan onur duyduk

Leoo

Apple Sever
Konular
13
Teşekkür ederim abi

Leoo

Apple Sever
Konular
13
Şimdi arkadaşlar bu iki saatten birisini almak istiyorum sizce ne almalıyım ileriye dönük bir saat olsun hemde özellik ve tasarım açısından tavsiye öneri ve yorum yazarsanız açıklamalarıyla sevinirim

Geri