Dynamic İSLAND tweak kaldıramıyorum cihazdan ?

haydarozers

Apple Sever
Konular
2
Merhaba bootstrap ve serotonin yüklüyken misaka da yüklüydü. Birtane daha vardı onu hatırlamıyorum. Bunlar yüklüyken dynamic island tweakini kurmuştum. Dopamine çıktığında onu yüklerken düzgün kaldırmadığımdan dolayı dynamic island tweaki öylece kaldı. Daha sonra eski programları tekrar yükledim (bootstrap misaka vs.) hiç birinde kurulu olduğunu görmedim. Şuan kaldıramıyorum bu tweaki ve bu sinirimi bozmaya başladı. Telefonum 13 pro max. Bu tweaki nasıl kaldırabilirim? E sing ten de kontrol ettim ipa ile de kurulmamış.

Konular
1,180
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Merhaba bootstrap ve serotonin yüklüyken misaka da yüklüydü. Birtane daha vardı onu hatırlamıyorum. Bunlar yüklüyken dynamic island tweakini kurmuştum. Dopamine çıktığında onu yüklerken düzgün kaldırmadığımdan dolayı dynamic island tweaki öylece kaldı. Daha sonra eski programları tekrar yükledim (bootstrap misaka vs.) hiç birinde kurulu olduğunu görmedim. Şuan kaldıramıyorum bu tweaki ve bu sinirimi bozmaya başladı. Telefonum 13 pro max. Bu tweaki nasıl kaldırabilirim? E sing ten de kontrol ettim ipa ile de kurulmamış.

şu an dopamine yüklümü ? kalıntı bırakmış olmalı ?

Tweak enjeksiyonunu devre dışı bıraktıktan ve rahatsız edici jailbreak ince ayarını kaldırdırmayı dene ilk sonra, diğer tüm jailbreak ince ayarlarınızın ve eklentilerinizin normal işlevlerine devam edebilmesi için ince ayar enjeksiyonunu yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Lütfen cihazınızda ince ayar enjeksiyonunu nadiren devre dışı bırakmanız gerekeceğini unutmayın, çünkü bu iyi bir şeydir. Bu işlem yalnızca sorun giderme amacıyla kullanılmalıdır.
1714585819478.png1714585828363.png1714585858342.png

Cihaz, ince ayar injections pasifken jailbreak yapmaya başlayacaktır:

1714585903663.png

Cihaz yeniden başlatılacak ve ince ayar injections yapılmadan yeniden hapse atılacaksınız. Daha sonra çakışan jailbreak ayarını paket yöneticisi uygulamanızdan güvenle kaldırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konular
1,180
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
KS
KS
H

haydarozers

Apple Sever
Konular
2
şu an dopamine yüklümü ? kalıntı bırakmış olmalı ?

Tweak enjeksiyonunu devre dışı bıraktıktan ve rahatsız edici jailbreak ince ayarını kaldırdırmayı dene ilk sonra, diğer tüm jailbreak ince ayarlarınızın ve eklentilerinizin normal işlevlerine devam edebilmesi için ince ayar enjeksiyonunu yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Lütfen cihazınızda ince ayar enjeksiyonunu nadiren devre dışı bırakmanız gerekeceğini unutmayın, çünkü bu iyi bir şeydir. Bu işlem yalnızca sorun giderme amacıyla kullanılmalıdır.
Ekli dosyayı görüntüle 13907Ekli dosyayı görüntüle 13908Ekli dosyayı görüntüle 13909

Cihaz, ince ayar enjeksiyonu pasifken jailbreak yapmaya başlayacaktır:

Ekli dosyayı görüntüle 13910

Cihaz yeniden başlatılacak ve ince ayar enjeksiyonu yapılmadan yeniden hapse atılacaksınız. Daha sonra çakışan jailbreak ayarını paket yöneticisi uygulamanızdan güvenle kaldırabilirsiniz.
Hemen deneyip tekrar dönüş yapacağım

Konular
1,180
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Bu işlemi yaptım fakat gene tweake dair birşey gözükmüyor ne sileoda ne zebrada. Dynamic island hala duruyor.
olmaması gerekli büyük ihtimaal kalıntı bırakmış cihazda sıkıntı yapmaması için rebotuserspace et. aktif et. tweak injeksion ve remove jailbreak yap .. tekrar bastan temiz kurulum yap .
kurulum kaldırma . ilk neler yüklenmesi gerekli . tek tek yazılı. temiz kurulum talimatlar ile düzelecektir.

KS
KS
H

haydarozers

Apple Sever
Konular
2
olmaması gerekli büyük ihtimaal kalıntı bırakmış cihazda sıkıntı yapmaması için rebotuserspace et. aktif et. tweak injeksion ve remove jailbreak yap .. tekrar bastan temiz kurulum yap .
kurulum kaldırma . ilk neler yüklenmesi gerekli . tek tek yazılı. temiz kurulum talimatlar ile düzelecektir.
Yazılanlarıda konuyufa okudum lakin beceremedim. Tamda anlayamadım. Heralde böyle kalacak artık.

Geri