Dopamine Jailbreak Tel kapandı açıldı Yüklenen Tweakler aktif değil ?

Admshnr

Apple Sever
Konular
6
Daha fazla  
telefonum 7+ 15.8.2 jailbreak vardı ama şarjı bıttı kapandı açtığımda jailbreak var sileo dopamine vs ama tweakler aktif değil nasıl eski halıne getirebilirim

Tweak enjeksiyon kapalı tut
Sonra cihazı yeniden başlat
Ve Jaşlbreak yap .. olacakmı

Kullanan arkadaşlar bu şekilde yöntemleri veriyoruz . Olmaması imkansız şoktayız
olmadı hepsı gelıyor sileo vs içinde repolarımve tweaklerım yüklü ama aktif değil

telefonu nasıl sıfırlarım jailbreak vs hiç bişi kalmasın telefonumda eski verılerı vs yanı sıfır bayiden almış gıbı nasıl yaparım

Yabancı siteler bile dediklerimizi demiş

Restart your phone and jailbreak with your phone on airplane mode.

Install ellekit and preference loader and enable tweak injection in settings and user space reboot

This sometimes happens to me. The jailbreak basically disappears even though Dopamine still says jailbroken. I've found the only solution to be is Reboot Userspace in Dopamine, then restart the phone normally and rejailbreak.

yspacdk bir şey yok olmadı olmadı demekle çözülmez video atmanız yüklü olan twesk enjeksiyon bölümü resimli göstermeniz gerek

Yada bir şeyi eksik yapıyorsunuz . Bilen biri yazana dek bekleyin

Son düzenleme:
telefonum 7+ 15.8.2 jailbreak vardı ama şarjı bıttı kapandı açtığımda jailbreak var sileo dopamine vs ama tweakler aktif değil nasıl eski halıne getirebilirim
olmaması mümkün değil ya bir twesk engelliyor çakışıyor olabilir test edip kaldırın öyle test edin

Moderatör tarafında düzenlendi:
olmadı hepsı gelıyor sileo vs içinde repolarımve tweaklerım yüklü ama aktif değil
ne yaptın teli halloldumu hiç sıkıntılı bir tweak yükledinmi uyumsuz en son ne yükledin pasif kalmasının bir anlamı yok tekrar jb yaptığında çalışması lazım Rocketbotstrsp kurulumu hem tweak hemde trollstore ile aynı uygulama varmı onada bakın

Son düzenleme:
[Ayarlar] - [Enjeksiyonu Ayarla] seçeneğini işaretleyin, kapalıysa açın. Sonra Reboot edin
çalışması gerekli

Ellekit tekrar yükle deyin ve ayarlarda
yeniden Preferenceloder yükle de başlatmadanince ayar enjeksiyonunu etkinleştirin

Olmuyor ise bir tweak engelliyor

ksrdeşim uğraşma hiç sıfırla teli mis gibi tertemiz sıfırdan yap jailbreak bir hata olduysa stabil olmaz o tekrar tekrar sıkıntı olacaktır uğraşmana sebebp aramaya gerek yok

hocam hepsini yaptım dediklerinizi ama olmadı şimdi nasıl sıfırlarım bana yardım edın bu konuda

hocam hepsini yaptım dediklerinizi ama olmadı şimdi nasıl sıfırlarım bana yardım edın bu konuda
burda kurulum repolar kaldırma yontemi ..herşey ayrıntılı

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Geri