Rehber Dopamine jailbreak kaldırma" fabrika ayarlara getirme

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Dopamine ile gerçekleştirilen jailbreak çalışması , jailbreak gerçekleştirilirken yerleştirilen jailbreak ile ilgili dosyaların silinmesini içerir.

[Yok olan şeyler]・Jailbreak ortamı
・Sileo vb. dahil olmak üzere yüklü jailbreak uygulamaları
[Ne korunacak]・iOS sürümü
・Ayarlar, fotoğraflar, uygulamalar vb. kullanıcı verileri.
Dopamine uygulamasını başlatın ve açmak için " Ayarlar " öğesine dokunun .
[ Jailbreak Ortamını Sil] düğmesine dokunarak jailbreak ortamını silebilirsiniz .
1708455168163.png1708455186027.png
"Jailbreak Ortamını Sil" butonuna dokunduğunuzda bir onay uyarısı görünecektir. Jailbreak ortamını silmeye başlamak için buradan " Kaldır "ı seçin.
1708455231177.png
Tamamlandı
Jailbreak ortamının Dopamin ile silinmesi, yürütme sonrasında cihazı yeniden başlatmaz ve tamamen sona erer (cihaz bu noktada yeniden başlatılırsa başarısız olmuş olabilir).

Jailbreak ortamının silinmesinin tamamlanıp tamamlanmadığını belirlemek için ayarlar ekranının alt kısmındaki `` Bootstrap yüklü değil
'' seçeneğini işaretleyin. Yüklenmedi " yazıyorsa jailbreak ortamı silinmiş ve başarıyla tamamlanmıştır demektir.

Son düzenleme:

Burak234

Apple Sever
Konular
1
Arkadaslar merehaba rahatsz ediyorum ama lütfen yardimci olurmsunuz iphone 13 pro ios 16.1 Dopamine kullanyordum güncelleme gelmisti dopamine guncelledim telefonum kapandi acilmyor pc görmüyor lütfen yardimci olurmusnuz ? telefon hic cevap vermiyor Usb görmüyor

Albert_Wesker

Emekli Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Gökhan
Cihaz
iPhone 11
Konular
405
Dopamine güncelemesiyle alakalı degildir büyük ihtimal uyumsuz bir tweak yada çakışan br tweak nedeniyle .yapmış olacaktır.

YOUTUBE VİDEOLARI VRDIR beceremezsen hızlı yapman gerekli işlemleri

Sesi aç düğmesine basıp hızla bırakın. Sesi kıs düğmesine basıp hızla bırakın. GÜÇ düğmeyi basılı tutun BIRAKMADAN .Apple logosu görünene dek göründügü an power düğmeden çek elini

Moderatör tarafında düzenlendi:

aydın ince

Üye
Apple Sever
Konular
21
Arkadaslar merehaba rahatsz ediyorum ama lütfen yardimci olurmsunuz iphone 13 pro ios 16.1 Dopamine kullanyordum güncelleme gelmisti dopamine guncelledim telefonum kapandi acilmyor pc görmüyor lütfen yardimci olurmusnuz ? telefon hic cevap vermiyor Usb görmüyor
durum nedir arkadaşım.

Burak234

Apple Sever
Konular
1
Dopamine güncelemesiyle alakalı degildir büyük ihtimal uyumsuz bir tweak yada çakışan br tweak nedeniyle .yapmış olacaktır.

YOUTUBE VİDEOLARI VRDIR beceremezsen hızlı yapman gerekli işlemleri

Sesi aç düğmesine basıp hızla bırakın. Sesi kıs düğmesine basıp hızla bırakın. GÜÇ düğmeyi basılı tutun BIRAKMADAN .Apple logosu görünene dek göründügü an power düğmeden çek elini
Hallettim Allah hepinizden Razı olsun olsun varolun kurtartım telefonu

ferda25

Premium üye
Apple Sever
Konular
0
Hallettim Allah hepinizden Razı olsun olsun varolun kurtartım telefonu
unutma

GÜNCELLEME için..
dopamineyi trolstoreden kaldırılmalıdır
dopamine içindne jailbreak kaldırılmayın
ipa dopamine kaldırılıp teli yeniden başlatılıp yeni sürüm dopamine trollstore ile kurulup jailbreak yapılacak
repo ve tweaklarde kayıp olmayacak arkadaşım

solobino666

Apple Sever
Konular
0
Dopamine ile gerçekleştirilen jailbreak çalışması , jailbreak gerçekleştirilirken yerleştirilen jailbreak ile ilgili dosyaların silinmesini içerir.

[Yok olan şeyler]・Jailbreak ortamı

Dopamine uygulamasını başlatın ve açmak için " Ayarlar " öğesine dokunun .
[ Jailbreak Ortamını Sil] düğmesine dokunarak jailbreak ortamını silebilirsiniz .
"Jailbreak Ortamını Sil" butonuna dokunduğunuzda bir onay uyarısı görünecektir. Jailbreak ortamını silmeye başlamak için buradan " Kaldır "ı seçin.
Tamamlandı
Jailbreak ortamının Dopamin ile silinmesi, yürütme sonrasında cihazı yeniden başlatmaz ve tamamen sona erer (cihaz bu noktada yeniden başlatılırsa başarısız olmuş olabilir).

Jailbreak ortamının silinmesinin tamamlanıp tamamlanmadığını belirlemek için ayarlar ekranının alt kısmındaki `` Bootstrap yüklü değil
'' seçeneğini işaretleyin. Yüklenmedi " yazıyorsa jailbreak ortamı silinmiş ve başarıyla tamamlanmıştır demektir.

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Geri