Cydia eror code 1 hatası alıyorum !

ygtaltns

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Öncelikle hayırlı geceler jailbreak ailesine yaklaşık 2 gün önce katıldım korkumdan kendi cihazıma jb atmadım evde kullanımayan iphone 4s ios 9.3.6 Phoenix jb attım Cydiayı kavramak için lakin her tweak te nerdese hata üstüne hata alıyorum görselleri atacağım lütfen yardım edebilir misiniz ?

Bu hata Filza yı kurarken verdiği hata
image.jpeg

Bu hata her cydiaya girdiğimde verileri yeniden yüklerken verdiği hata
image.jpeg

Bu da indirdiğim tweakin ayarlar sekmesinde verdiği hata
image.jpeg

Kardeşim hiç kurcalama zaten cihaz 4s güncelleme felan da almıyor, itunese bağlan sıfırdan yzılım yükşe tekrardan jb yap en sağlıklı böyle olur, benim başıma geldi cydo hatası bazen çok kolay düzeliyo bazen hiç düzelmiyo, 5s 10.2 sürümlü cihazımı güncellemek zorunda kaldım o hata yüzüne

Bugun onunda yaptım DPU modunda yazılımı kurdum yeniden jailbreak attığımda tüm tweaklerin kalıntı dosyaları duruyordu bu dosyaları nasıl cihazdan sileceğiz peki ?
@1cihans

Bugun onunda yaptım DPU modunda yazılımı kurdum yeniden jailbreak attığımda tüm tweaklerin kalıntı dosyaları duruyordu bu dosyaları nasıl cihazdan sileceğiz peki ?
@1cihans
Kardeşim itunese bağladıysa herşeyi silip sıfırdan kurması lazım tekrar dene bence, kalıntı kalması imkansız

iTunes'dan DFU modunda restore edip hiçbir yedeği geri yüklemeden yeni bir iPhone olarak ayarlamayı deneyin telefonu. Bu şekilde bir kalıntı bir şey kalmaması lazım. Ayrıca ilk jailbreak yaptığınızda ilk olarak tüm güncellemeleri yükleyin.

Geri