TvPlus'tan ekran videosu nasıl alınır?

ak.if

Apple Sever
Konular
11
TvPlus'tan izlediğim bir kanalın ekran videosunu almak istiyorum ama ne apowersoft screen recorder ne de diğer programlara karşı bir kayıt önleyici özelliği var ve bu nedenle kayıt alamıyorum. Bunu aşabilmemin bir yolu var mı ?

tv plus pcden izlerkenmi telefondan izlerkenmi . * kayıt etmek istiyorsun hocam telefondan bir çok program var ama
dedigin program için

apowersoft screen recorder alternatiflleri

• Loom. URL:
  • OBS Studio. URL:
  • Bandicam. URL:
  • Screen Recorder Studio. URL: https://screen.center/ ...
  • AceThinker. ...
  • CamStudio. ...
  • Movavi Screen Recorder. ...
  • Screencast-O-Matic.

Ekran yakalama ve video yakalama araçlarının yanı sıra katmanları da içeren, grafik kartınız için güçlü bir hız aşırtma aracı. Fraps'a göre daha düşük FPS vuruşuna sahiptir ve aynı işlevselliği sunar. Beta sürümleri, video yakalamanın yanı sıra ses akışlarını da içerir.

MSI Afterburner Features

veya
SimpleScreenRecorder, X11 ve OpenGL'yi destekleyen bir Linux ekran kaydedicidir. Kullanımı kolaydır, zengin özelliklere sahiptir ve Qt tabanlı bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ekranın tamamını veya bir kısmını kaydedebildiği gibi doğrudan OpenGL uygulamalarını da kaydedebilir.

tv plus pcden izlerkenmi telefondan izlerkenmi . * kayıt etmek istiyorsun hocam telefondan bir çok program var ama
dedigin program için

apowersoft screen recorder alternatiflleri

• Loom. URL:
  • OBS Studio. URL:
  • Bandicam. URL:
  • Screen Recorder Studio. URL: https://screen.center/ ...
  • AceThinker. ...
  • CamStudio. ...
  • Movavi Screen Recorder. ...
  • Screencast-O-Matic.
bunların hiçbiri tvplusta bir işe yaramıyor yani kayıt almıyor pekçoğunu denedim ve çalışma prensipleri zaten birbirine benzer. Bilgisayar üzerinden kayıt yapmak istiyorum.

Ekran yakalama ve video yakalama araçlarının yanı sıra katmanları da içeren, grafik kartınız için güçlü bir hız aşırtma aracı. Fraps'a göre daha düşük FPS vuruşuna sahiptir ve aynı işlevselliği sunar. Beta sürümleri, video yakalamanın yanı sıra ses akışlarını da içerir.

MSI Afterburner Features

veya
SimpleScreenRecorder, X11 ve OpenGL'yi destekleyen bir Linux ekran kaydedicidir. Kullanımı kolaydır, zengin özelliklere sahiptir ve Qt tabanlı bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ekranın tamamını veya bir kısmını kaydedebildiği gibi doğrudan OpenGL uygulamalarını da kaydedebilir.
Teşekkür ederim yanıtınız için. Anlayamadım bunun için özür dilerim, MSI Afterburner Features ı indirmem mi gerekiyor yoksa bu satın alınabilir bir donanım mı çünkü araştırdım az önce ve sanki anakarta eklenebilir bir parça olduğunu düşündüm.

Kullandığım Windows 10. yani linux için tavsiye ettiğin SimpleScreenRecorder 'ı windows 10'da çalıştırabilir miyim ?

@ak.if, @ak.if, linux için kulanıyorsanız tavsiye etmiş windows için versiyon var ise çalıştırırsınız . çünkü soruda neyle yapmak istiginizi dile getirmemişsiniz kullandığınız cihazı belirtmediginiz için örnekler verilmiş.

o programlar verilenler ekran yakalama programları windows içinde uyumlular yazılmış test etmeniz gerekli .. windowsda izlediginiz bir video kaydetmek çin ise. @Kemal Kürşat bu işte daha iyi tabi sorarız.

TvPlus'tan izlediğim bir kanalın ekran videosunu almak istiyorum ama ne apowersoft screen recorder ne de diğer programlara karşı bir kayıt önleyici özelliği var ve bu nedenle kayıt alamıyorum. Bunu aşabilmemin bir yolu var mı ?
Ücretli platformların çoğu kendini koruyor ekran kaydı almanız vs mümkün değil bunun için para ödüyorlar içerik çalınması olmasın diye eskiye nazaran çoğu platform böyle yapıyor çünkü bu işten para kazanıyorlar.

Geri