Serotonin jailbreak olan cihazda müzik importu

Konular
10
Serotonin jailbreak , 14 pro max ( 16.1 ) kullanıcısıyım. uYou uygulamasına indirdiğim müzikleri iPhone müzik uygulamasına nasıl aktarabilirim?

Serotonin jailbreak , 14 pro max ( 16.1 ) kullanıcısıyım. uYou uygulamasına indirdiğim müzikleri iPhone müzik uygulamasına nasıl aktarabilirim?
elimizde cihaz yok fakat filza yüklenebiliyor ise.
var/mobile/containers/data/application/youtube/documents/ orda bir yerde olması gerekli
fakat şu var Mımport veya Bridge Galiba olmadan “YouTube’dan” indirdiğiniz ses dosyası diyorsun. YouTube’da bir tweak olmadan maalesef ses dosyası indirilmiyor ki. Başka bir konu ise YouTube’dan indirilen müzik maalesef adı ile inmiyor. O yüzden filzadan bulman imkansız diye biliyorum

Son düzenleme:
Evet indirdiğim dosyaları filza ile görüntüledim. Dediğiniz gibi şarkı isimleri farklı isimlendirilmiş. Bu dosyaları Filza ile müzik uygulamasının içine nasıl taşıyabilirim. Dosya yolu nedir?

Evet indirdiğim dosyaları filza ile görüntüledim. Dediğiniz gibi şarkı isimleri farklı isimlendirilmiş. Bu dosyaları Filza ile müzik uygulamasının içine nasıl taşıyabilirim. Dosya yolu nedir?
Taşıyamazsın hocam . Ek bir tweak gerekiyor . Eğer youtubede aktarma işlemi var ise uygulamada o yüzden mimport gibi ek twesk gerekiyor..

Moderatör tarafında düzenlendi: