Live Call Translator çalışmıyor.

Konular
10
Daha fazla  
Merhabalar,
14 pro Max 16.1 dopamine kullanıyorum. Live Call translatoru önceden crackli kurdum. Çalışmadığını farkedince satın aldım. Satın aldığım da çalışmıyor. Otomatik olarak crackli de kurduğum ayarlar yükleniyor. Bu sorun olabilir mi? Ya da sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Merhabalar,
14 pro Max 16.1 dopamine kullanıyorum. Live Call translatoru önceden crackli kurdum. Çalışmadığını farkedince satın aldım. Satın aldığım da çalışmıyor. Otomatik olarak crackli de kurduğum ayarlar yükleniyor. Bu sorun olabilir mi? Ya da sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.
ilk önce kaldır de tweak sonra orjinal tweak yükle sonra
İcleaner pro yu kurun.

Ayar Dosyaları kismindan istediginiz
Tweakin ayarlarini silebilirsiniz
Tweak ilk kurulduğu anki duruma gelir

IMG_0041.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk önce kaldır de tweak sonra orjinal tweak yükle sonra
İcleaner pro yu kurun.

Ayar Dosyaları kismindan istediginiz
Tweakin ayarlarini silebilirsiniz
Tweak ilk kurulduğu anki duruma gelir

Ekli dosyayı görüntüle 12878
maalesef ayar dizinlerinde limneosa ait bir ayrıntı yok. komple jailbreaki kaldırıp , hatta telefonu sıfırlayıp öyle yeniden kurdum. Muhtemelen bu tweak arızalı. Kullanan biri varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler.

maalesef ayar dizinlerinde limneosa ait bir ayrıntı yok. komple jailbreaki kaldırıp , hatta telefonu sıfırlayıp öyle yeniden kurdum. Muhtemelen bu tweak arızalı. Kullanan biri varsa yardım edebilir mi? Teşekkürler.
dedigin tweak Limneos yaptığı ve bagımluılığı olan .limeneos ile kurulan tweak çevirme tweak
büyük ihtimal ile yeni günceleme gelecektir. bekle derim. sürüm uyuşmazlığı olabilir. yada ayarlarda var
bu galiba

1709230272800.png

Merhabalar,

Teşekkürler.
Üstad nasıl satın aldınız siz ben alamıyorum PayPal olmuyor rica etsem yardımcı oluemusunuz ücret neyse hallederim teşekkürler

yurtdışında bir arkadaşım vasıtasıyla satın alıyorum. Bazı tweakler Türkiye'den visa master kart ile alınabiliyor.

yurtdışında bir arkadaşım vasıtasıyla satın alıyorum. Bazı tweakler Türkiye'den visa master kart ile alınabiliyor.
Hocam nasıl visa master kart
İle alınıyor bir tweak lazım almaya çalışıyorum alamıyorum ne ettim ne etmedim olmadı…

Evet bende bu tweakı satın aldım bende de çalışmadı. Limneosa yazdım çalışmıyor diye. Bir güncelleme ile çalışacaktır sanırım. Eğer çalışırsa paralı çeviri hizmeti veren apiler mevcut onlarıda satın alırım. Gerçekten işe yarar bir tweak

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Geri