Hoşçakalın dostlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NobleMan

Administrator
Admin
Konular
68
Site yönetiminden ayrılıyorum hoşçakalın dostlar artık aranızda olmayacağım hakkınızı helal edin

Konular
1,173
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
hoşçakal hocam senin emeklerin hiç bir zaman unutmadım.. unutmayacağım senin tüm yükünü kaldırmak istedim.. ama sen bu yükü tek başına kaldıramadın . ve kalblerimiz kırılıyordu iş fazlaaştıkça kaldıramadın. birbirimize olan sevgiimiz azalıyordu... senin yükün çok büyüktü ben elimden geldigince.. saatlerimi verip senin yükünü azaltmak strese girmemen için savaş veriyor gece uyumamdan işini azaltmak ailemle bile fedakarlık ederek .. pc başında kaldım. oılmadı. üzgünüm.. herşey için özürdilerim... hatamız var ise.. güzel insan.. BYE.. KAPIM herzaman açık... biz dosatlarımıza büyüğümüze. sırt çevirecek insan degiliz... saygılarımla abim..

Son düzenleme:
Konular
11
Hoşçakal hocam senin emeklerin gerçekten çok büyük

Konular
130
Daha fazla  
Adım
basri
Cihaz
iPhone 11 pro
Yine dinlen gel hocam. Devrim abinin kelbi okadar çok temizki sırf senyükü alma diye sabaha kadar çözmek için uğraştı Kimseye yük olmamak için sormadı fakat yanlış anladın herhalde sağlık olsun ? böyle kalsın repo çeşit çok dinlenin devrim abide dinlensin yeter oda ailesiyle ilgilenemedi ? sonra devam edersini ölüm yok ucunda repomu yok sanki önemli olan bilgi vermek değilmi sayfadan yardım yeter

Konular
49
vallah arkadaşlar .. türkiyede .. iki site var bildiğim ve biri siz biride.. diger site.. bu böyle olmamalıydı. bizler yardım istedigimizde yüzümüze bakmayan siteler burda hemen cevap veren bir ekip vardı... yazık olmuş .. gelmen ümidiyle ..

Konular
626
Daha fazla  
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Şerif hoca bizi bırakmaz.. ramazan dolasıyla gitti .. niyetli oruçlu olduğu için kafasını veremediği için... gelecektir..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri