FUGU 15 max hakkında yardım

caldion78

Apple Sever
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Cihazım 13 pro 15.4.1. Fugu 15 max geliştiriciler için olduğunu bildiğimi başta söylelyeyim. Jailbreak konusunda deneyimliyimde. Ama çözemediğim bir sorun çıktı. Bilen arkadaşlar bir bakabilir mi?
Fugu 15 mac public beta 7 sorunsuz yükledim. Şunu da söylemek istiyorum. Kararalı sürümü de çıkarsa eğer kurulumu çok kolay basit bir jailbreak yöntemi olacak.
sorunum şu; root gerektiren tweakler yüklediğimde telefon ayarlar kısmında gözükmediği için tweakleri altif edemiyorum. Bi türlü çözemedim bu sorunu. Not. Tweakleri aktif edilebilmesi için ellekit yamasını da yükledim. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fugu henüz beta fakat nasıl işliyor henüz bilemiyorum

rocketbotstrap Preferenceloder yüklü olmalı tweakler ayarlara gelmesi için

Oyla:
Fugu henüz beta fakat nasıl işliyor henüz bilemiyorum

rocketbotstrap Preferenceloder yüklü olmalı tweakler ayarlara gelmesi için
Preferenceloder yüklü ama rocketbotstrap diye bi ince ayar tweaki yok. Kaynaklarda gözükmüyor. Ama yayınlayıcı sorunsuz bir şekilde çalıştığını belirtiyor. Ayrıca limneos bir kaç tweak ekledi kaynağına. O da sorunsuz çalıştığını belirtmiş. Mesela aoudiorecorder yükledim. Ana menüye geldi. Ama ayarlarda gözükmediği için çalışmıyor. Sanırım bir şeyi eksik yapıyorum çözemedim

Oyla:
Preferenceloder yüklü ama rocketbotstrap diye bi ince ayar tweaki yok. Kaynaklarda gözükmüyor. Ama yayınlayıcı sorunsuz bir şekilde çalıştığını belirtiyor. Ayrıca limneos bir kaç tweak ekledi kaynağına. O da sorunsuz çalıştığını belirtmiş. Mesela aoudiorecorder yükledim. Ana menüye geldi. Ama ayarlarda gözükmediği için çalışmıyor. Sanırım bir şeyi eksik yapıyorum çözemedim
Rocketbotstrap yüklü olmalı .. fugu kendi deposu yok demekki

Bu repodakini dene

Oyla:
Çoğu tweaks ler ek destekleri yayınlanmadı insanlar ilk kez jb yapıyor gibi soruyor sence bu ne karlılığı

Oyla:
Cephei tweak rootless değil vs sence bu ne
Cephei tweaklerin stabil çalışmasıını sağlayan ince ayar tweaki. Fugu 15 de şuana kadar buna gerek duymadın. Yaklaşık 25 e yakın tweak yükledim. Bir kez dahi springboarda düşmedi. Hata vermedi. Kardeşim bir lez daha diyorum. Deneyimli kullanıcılar için bir hiç bir sıkıntı yok şuan için 6 gün oldu. Deneyimsiz kullanıcılar zaten jailbreakin final sürümünde dahi sıkıntı yaşıyorlar. Ayrıca bu acele demişsin 2 yıl oldu neredeyse kardeş 2 yıl ios 15 e jailbreak çıkmayalı.

Oyla:
Ne zamandır insanları bilgilendirmek hata oluyor acele etmeyin dedik vs sana ne oluyor olum

Oyla:
Sorunu çözdüm. Tweak yüklemeden önce mutlaka elekit ince ayar tweakin yüklenmesi gerekiyormıuş. Sonrasında tweakler yüklenmesi gerek. Ayrıca sileo mutlaka 2.4.2 veraiyonun kurulu olması gerek.
ayrıntılar için teşekkürler ekibimizde henüz fugu 15 yok.. tam bilgimiz yok cihaz bulursak videolu anlatımlar gelecektir

Oyla:
ayrıntılar için teşekkürler ekibimizde henüz fugu 15 yok.. tam bilgimiz yok cihaz bulursak videolu anlatımlar gelecektir
Estağfirullah. Yakında kararlı herkesin kullanabileceği final sürümü gelecek. Bence çok harika bir jailbreak yöntemi geliyor. Safari üzerinden jailbreak yapılabilecek. Bekleyelim görelim.

Oyla:
Geri