Dopamine Sileo hatasi

rustam karimli

Apple Sever
Konular
2
Merhaba. Crane crack tweak indirdim, respring sonrasi telefon açildi dondu, force restart yatpim, jailbreak sildim dopaminenin içinden. Yeniden jb yaptim. Simdi uygulamali tweak indirince yüklenmiyor, files missing diye hata veriyor. Çözümü ne olabilir? Ip11, ios 16.2

3DBAAED5-E527-42C7-A5A6-14097BB58C7B.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba. Crane crack tweak indirdim, respring sonrasi telefon açildi dondu, force restart yatpim, jailbreak sildim dopaminenin içinden. Yeniden jb yaptim. Simdi uygulamali tweak indirince yüklenmiyor, files missing diye hata veriyor. Çözümü ne olabilir? Ip11, ios 16.2
sileo önbelleği temizledinmi hiç sileoya gir yukarıda resmine tıkla aşağı in önbelleği temizle var bir temizle bakalım preferenceloader kurulu değilse kur tekrar

sileo önbelleği temizledinmi hiç sileoya gir yukarıda resmine tıkla aşağı in önbelleği temizle var bir temizle bakalım preferenceloader kurulu değilse kur tekrar

Simdi temizledim, ama ayni sonuc. Preferenceloader de indirilmiyor, ayni attigim fotodaki files missing hatasi veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arşiv hatası veriyor hatalı yüklemeler nedeniyle

Bazı arşivler alınamıyor,
apt-get Update
veya --fix-missing ile deneyebilir misiniz?

Newterm 2 ile
su
alpine
apt-get update

Olmaz ise Crane bsgımlılıkla beraber kaldır icleaner Pro ile temizle de ayar dosyalardan

Ekli dosyayı görüntüle 13307
kaldır kardeşim jailbreakı olmz ise sıfırla tekrardan kur kurdukdan sonra alttaki tweakları kur tweak bozmuş senin jailbreakı

lnkin en altında tüm bilgiler yazılı ..
1. Prefereneloder
2. Rocketbotstrap
3. Appsyn
4. Cephei
5. Alderis
6. Ccmodules Pro
7. CCSupport
8. Filza file Manager
9. iCleaner Pro
10. Newterm 2

Moderatör tarafında düzenlendi:
kaldır kardeşim jailbreakı olmz ise sıfırla tekrardan kur kurdukdan sonra alttaki tweakları kur tweak bozmuş senin jailbreakı

lnkin en altında tüm bilgiler yazılı ..
1. Prefereneloder
2. Rocketbotstrap
3. Appsyn
4. Cephei
5. Alderis
6. Ccmodules Pro
7. CCSupport
8. Filza file Manager
9. iCleaner Pro
10. Newterm 2
0ladim, tekrar jb yaptim, ayni sorun oldu, dopaminele telrar tekrar sildim jbyi, sonunda oldu, bakicam, stabil çalismazsa tam silerim artik

Bende de aynı sorun var hçbir repo kurulmuyor trappledestek reposunu kuruyorum içinde sadece 3 tane tweak cıkıyor sorun nedir acaba

Bende de aynı sorun var hçbir repo kurulmuyor trappledestek reposunu kuruyorum içinde sadece 3 tane tweak cıkıyor sorun nedir acaba
Arkadaşlar Trappledestek ve lifpa repo yeni çıkan jailbreak araçlarına uyumlu degilller ayar edilmedi liste verildi o listeleri kutunuz yararlı olanları

Arkadaşlar Trappledestek ve lifpa repo yeni çıkan jailbreak araçlarına uyumlu degilller ayar edilmedi liste verildi o listeleri kutunuz yararlı olanları

Anladım hocam peki oyun hilesi kurcam ben filza üzerinden yüklüyorum olmuyor oyunda hile açılmıyor bunun açılması için sileodan bi program yüklememmi gerekli hileyi çalıştırması için ?

Yeni Konular

Geri